Wicemarszałek podbił serca internautów: „To będzie przyjemność”

„Nietypowa prośba” – Łatek szuka uberka!” – napisał na Facebooku Łukasz Litewka, radny Sosnowca. Pieska z Warszawy adoptowała para z Sosnowca. Potrzebny był transport. Na apel odpowiedział… wicemarszałek Włodzimierz Czarzasty.

Fot, Łukasz Litewka/Facebook

„Nietypowa prośba – Łatek szuka uberka! 😁
Starsza para z Sosnowca postanowiła adoptować pieska. ❤️ Z pomocą wnuczki znaleźli Łatka, który mimo, że jest młodym pieskiem to nikt go nie chcę. Łatek przebywa w klinice pod Warszawą, seniorzy już kontaktowali się wielokrotnie i chcą przygarnąć pieska, a klinka wyraziła zgodę. Potrzeba transportu Łatka – czy jest tu ktoś kto jeździ z Wawy do Sosnowca i przewiózłby psinę? Jeden transport da mu kochający dom do końca jego psich dni 😍
Pomóżmy seniorom i Łatkowi spotkać się 🤭
PODAJ DALEJ, szukamy przejazdu w najbliższych dniach” – napisał radny.

„Łukasz! Z chęcią przewiozę Łatka do Sosnowca! To będzie przyjemność móc pomóc tej parze sosnowiczan, piesek trafi bezpiecznie na miejsce! „ – odpisał Włodzimierz Czarzasty.

Wypowiedź wicemarszałka polubiło już ponad 2 tysiące osób. Internauci składają wyrazy uznania dla postawy polityka.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c