Widziałeś go? Włamał się i ukradł rzeczy za 70 000 zł

Policjanci z wydziału kryminalnego w Piasecznie publikują zdjęcie jednego ze sprawców włamania do domu w Konstancinie – Jeziornej. Do przestępstwa doszło 4 grudnia 2015 roku przy ulicy Słomczyńskiej. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawców tego przestępstwa prosimy o pilny kontakt z policją.

Fot. KSP

Fot. KSP

Do zdarzenia doszło wieczorem 4 grudnia 2015 roku w godzinach 18.00 – 18.20. Sprawcy włamali się do posesji znajdującej się przy ulicy Słomczyńskiej. Straty, powstałe w wyniku tego przestępstwa, oszacowano na 70 tysięcy złotych. Mężczyzna którego wizerunek policjanci prezentują, był tylko jedną z osób biorących udział w tym przestępstwie.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego w ramach prowadzonego w tej sprawie postępowania oraz poprzez publikację zdjęcia podejrzewanego, zwracają się do wszystkich osób o pomoc w ustaleniu tożsamości i aktualnego miejsca pobytu tego mężczyzny. A także o wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu pozostałych sprawców włamania do domu przy ulicy Słomczyńskiej w Konstancinie – Jeziornej 4 grudnia ubiegłego roku.

Informacje prosimy kierować bezpośrednio do policjanta prowadzącego to postępowanie podkom. Marcina Kwiatkowskiego tel. 22 60 45 212 lub przekazać najbliższej jednostce policji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.