Wielki sukces Polaka. Awansował do finału turnieju w Miami!

Wielki sukces tenisisty Huberta Hurkacza, który w znakomitym stylu awansował do finału turnieju ATP 100 Miami Open. W półfinale pokonał Rosjanina, Andrieja Rublowa. Teraz o tytuł mistrza zmierzy się z Włochem, Jannikiem Sinnerem.

Hubert Hurkacz awansował do finału turnieju ATP 1000 Miami Open. W półfinale w godzinę i 26 minut pokonał 6:3, 6:4 Rosjanina, Andrieja Rublowa. Grał niemal bezbłędnie, miażdżąc swojego rywala. W pierwszym secie już po pierwszych minutach można było zobaczyć znaczne prowadzenie Polaka. Druga część spotkania, podobnie jak pierwsza, szła Hubertowi Hurkaczowi równie szybko i wyśmienicie, a jego rywal był niemal bezradny.

Teraz na sportowca czeka pojedynek o tytuł mistrza. Mecz odbędzie się już w niedzielę, o godzinie 19:00 czasu polskiego. Hubert Hurkacz zmierzy się tym razem z Włochem, Jannikiem Sinnerem.

Hubert Hurkacz to reprezentant kraju w Pucharze Davisa, finalista Australian Open 2015, złoty medalista mistrzostw Polski seniorów. Brał udział i zdobywał wysokie miejsca podczas turniejów ATP Tour,  ATP Challenger Tour i ITF Men’s Circuit.  W 2018 nominowany do nagrody ATP w kategorii „Newcomer of the Year”.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa