Wielkie otwarcie Robopark już w ten piątek!

Międzynarodowa wystawa robotów ROBOPARK to zabawa dla całej rodziny. Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii, organizatorzy umożliwiają odwiedzającym wejście w interakcję z ponad 70 robotami z całego świata, pochodzącymi m.in. z wystaw w Las Vegas, Pekinie i Berlinie. Poza możliwością zobaczenia prawdziwych robotów, odwiedzający mają także okazję bawić się na 8 strefach wirtualnej rzeczywistości, wypróbować siłę swojego umysły, zmuszając przedmioty do latania, a także nauczyć się sterowania dronem!

Fot. Materiały prasowe

Dotychczas wystawa ROBOPARK gościła w 4 krajach i prawie 70 miastach – na Białorusi, w Rosji, Kazachstanie, a od niedawna również w Polsce! Od 6 marca do 26 kwietnia atrakcyjna oferta ROBOPARKu dostępna jest dla mieszkańców Warszawa. Mają oni okazję jako pierwsi spotkać na żywo Alexa – światowej sławy robota-prezentera – oraz Peppera, humanoidalnego androida, który podbija serca wszystkich swoją otwartością i życzliwością.

Niewątpliwą gwiazdą wystawy jest natomiast Monty, robot-barista, który serwuje odwiedzającym pyszną kawę i swoją ciężką pracą udowadnia, że przyszłość jest już za rogiem. Na miłośników technologii i poszukiwaczy rozrywki czekają także pokazy taneczne w wykonaniu robotów oraz wiele, wiele innych interaktywnych atrakcji i urządzeń high-tech. Najodważniejsi mogą wziąć także udział w wyjątkowym eksperymencie transmisji energii elektrycznej na odległość.

ROBOPARK to edukacja i rozrywka w jednym miejscu! Pozwól przeżyć swoim dzieciom niezwykłą przygodę i spraw, aby poczuły się jak prawdziwy wynalazca! Wystawa nie ma ograniczeń wiekowych, dlatego będzie świetnym prezentem zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych, zafascynowanych robotyką i sztuczną inteligencją.

Zdążycie kupić bilet z rabatem 20% do 5 marca przez stronę robo-park.pl!

Informacje o wystawie w w Warszawie:

Daty – 6.03.2020 – 26.04.2020

Miejsce – Atrium Reduta, al. Jerozolimskie 148

*Bezpłatny wstęp dla dzieci poniżej 4 lat. Atrakcyjne zniżki dla grup ponad 10 osób.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c