Wielofunkcyjność, komfort, ekologia – wybieramy wymarzone mieszkanie

Zapraszamy na spacer po najbardziej atrakcyjnych osiedlach w Warszawie. Odwiedzimy m.in. Białołękę, Pragę, Bemowo i Wilanów. Obejrzymy różnorodne mieszkania i domy w atrakcyjnych lokalizacjach. Zobaczymy niestandardowe udogodnienia i ekologiczne elementy. Naszym przewodnikiem jest Bouygues Immobilier Polska. Zabieramy także inwestorów.

Fot. Materiały prasowe

Dorobek Bouygues Immobilier w Polsce to ponad 45 zrealizowanych projektów i ponad 6100 mieszkań. Deweloper o francuskich korzeniach buduje mieszkania i domy w trzech miastach: w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu. – Jesteśmy solidnym deweloperem o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości – podkreśla Cezary Grabowski dyrektor sprzedaży i marketingu Bouygues Immobilier Polska. – Wybieramy atrakcyjne i dobrze skomunikowane lokalizacje. Dbamy o ekologię oraz zrównoważony rozwój. Nasze rozwiązania i standardy spotykają się z uznaniem we wszystkich miastach, w których tworzymy osiedla i wzmacniamy lokalne społeczności – dodaje.

Zdecydowanie najwięcej osiedli Bouygues Immobilier Polska wybudował w Warszawie. Obecnie ma dostępne mieszkania na Pradze Północ i Południe, Bemowie, Białołęce, Wilanowie i w Ursusie. Wybór jest naprawdę duży. – To łącznie ponad 300 mieszkań w różnorodnych budynkach wysokiej klasy, w znakomitym położeniu na mapie Warszawy. Każdy znajdzie coś na miarę oczekiwań. Dla wielu będzie to wymarzone mieszkanie – przekonuje Cezary Grabowski.

Essentiel Talarowa – w zgodzie z naturą

Fot. Materiały prasowe

Jednym z filarów budownictwa Bouygues Immobilier Polska jest zrównoważony rozwój. Deweloper buduje tak, aby w jak najmniejszym stopniu ingerować w środowisko naturalne. Dodatkowo wybiera lokalizacje w otoczeniu zieleni i z dostępem do terenów rekreacyjnych. Gdy nie jest to osiągalne, tworzy zielone przestrzenie na terenie osiedli. Głównym elementem zrównoważonego budownictwa są rozwiązania ekologiczne, które mają zwiększać komfort życia mieszkańców i przynosić oszczędności. Kilka przykładów, a w zasadzie cały pakiet, takich udogodnień uwzględniono w projekcie Essentiel Talarowa na Tarchominie (budowa rozpocznie się w tym roku):

  • panele słoneczne na dachach (niższe koszty zużycia energii w częściach wspólnych);
  • jasne pokrycie dachów (mniejsze nagrzewanie się budynków);
  • gromadzenie wody deszczowej do podlewania roślin;
  • stacje do ładowania samochodów elektrycznych oraz zadaszone stojaki na rowery;
  • porośnięte roślinnością wjazdy do garaży podziemnych.

Kompleks Essentiel Talarowa stworzą dwa niewysokie budynki wielorodzinne z lokalami usługowymi i garażem podziemnym. Łącznie znajdzie się w nich 167 mieszkań (od 1 do 4 pokoi) z balkonami, loggiami i ogródkami. – Mieszkania wyróżniają się fantastycznymi rozkładami – wskazuje Cezary Grabowski. – Zachęcające są ceny. Dwa pokoje za 289 tysięcy złotych to jedna z najlepszych ofert na rynku pierwotnym nie tylko na Białołęce ale i całej Warszawie – mówi. Ceny mieszkań trzypokojowych zaczynają się od 399 tys. zł.

Forêt – enklawa w mieście

Fot. Materiały prasowe

Drugą z trzech inwestycji na Białołęce jest Forêt. Nazwa pochodzi od prywatnego lasu, który powstaje na terenie ogrodzonego osiedla. Będzie on połączony ze strefą rekreacji i rozrywki – ze stołem do gry w ping-ponga i miejscem do gry w szachy. – Zielona okolica Kanału Żerańskiego z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom aktywnego spędzania czasu – zapewnia Cezary Grabowski.

Kameralne osiedle Forêt to dwa 5-piętrowe budynki z podziemną halą garażową. Powstaje w nich 95 mieszkań o metrażach od 40 do 80: przede wszystkim 3-pokojowe, a także 2- i 4-pokojowe. Wszystkie zostały zaprojektowane w sposób ułatwiający praktyczną aranżację wnętrz. Plusem są duże okna, balkony, ogródki i przestronne tarasy na najwyższych piętrach.

Lumea – inwestycja na przyszłość

Fot. Materiały prasowe

Przenosimy się na Bemowo, by przyjrzeć się Osiedlu Lumea, które wyróżni się nowoczesną minimalistyczną stylistyką i roślinami na ścianach. Jedną z największych zalet jest lokalizacja obok licznych miejsc aktywnego wypoczynku, takich jak: ścieżki rowerowe, korty tenisowe, paintball i park Górczewska z krytym amfiteatrem.

W okolicy planowane są dwa przystanki drugiej linii metra: Metro Chrzanów i Metro Lazurowa. – Fantastyczne położenie przy metrze oraz wygodne mieszkania czynią Lumeę dobrą inwestycją na przyszłość. To aktualnie nasz bestseller. Największe zainteresowanie wzbudza u rodzin – mówi Cezary Grabowski.

Osiedle stworzą dwa 4-piętrowe budynki – łącznie 140 mieszkań o wielkości od 27 do 109 mkw. Dostępne są ostatnie 2-pokojowe mieszkania.

Vitalité – sport i relaks

Fot. Materiały prasowe

Jesteśmy na Wilanowie, gdzie powstaje kameralne osiedle Vitalité. Budowa wielkimi krokami zmierza do końca. Forma osiedla nawiązuje do architektury willowej – w każdym z 4 budynków jest jedynie 16 mieszkań. Ich atutem są bardzo duże ogrody na parterze.

Mieszkańcy Vitalité skorzystają z wielu udogodnień i zielonych przestrzeni, zarówno na terenie osiedla, jak i w najbliższej okolicy. Z myślą o dorosłych przygotowano siłownię i SPA, natomiast dla dzieci: górkę saneczkową, plac zabaw i boisko wielofunkcyjne.

Alinea – przy rzece i Kanale Żerańskim

Fot. Materiały prasowe

Wracamy na Białołękę, gdzie powstaje trzecia inwestycja Bouygues Immobilier Polska w tej części Warszawy – Alinea. – Jej budowa jest także bardzo zaawansowana, a mieszkania cieszą się dużą popularnością. Sprzedaliśmy prawie 80% mieszkań – informuje Cezary Grabowski. W budynku o charakterystycznej elewacji z nierównomiernie wysuniętymi balkonami zostały kompaktowe mieszkania 3-pokojowe (51 mkw.) oraz ustawne 4-pokojowe. – Są idealne dla młodych rodzin, które z pewnością docenią wiele możliwości. Wśród atrakcji, które czekają w okolicy, wystarczy wymienić atrakcyjne tereny zielone i trasy rowerowe nad Kanałem Żerańskim i Wisłą, korty tenisowe, boiska i siłownie – wylicza Cezary Grabowski.

Grochowska 230 – lokalizacja pełna korzyści

Fot. Materiały prasowe

Na koniec odwiedzamy południową Pragę. Znajdujemy tu adres warty zapamiętania – Grochowska 230. Projekt położony w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy ma wysoki potencjał inwestycyjny. Pod wynajem doskonałe są mieszkania typu studio – od 25 do 43 mkw. W 5-piętrowym budynku są także wielopokojowe mieszkania do 135 mkw.

Położenie przy rondzie Wiatraczna daje mnóstwo możliwości, nie tylko komunikacyjnych. Najbliższy przystanek tramwajowy jest w pobliżu budynku i w kilkanaście minut można stąd dojechać do najbliższej stacji metra, Dworca Wschodniego, Stadionu Narodowego i dalej do Śródmieścia. W zasięgu spaceru znajdują się liczne punkty usługowe, bary i kawiarnie, sklepy spożywcze, placówki medyczne, a także szkoły i przedszkola.

A ponadto Bouygues Immobilier Polska zaprasza do Villi de Charme na Bemowie i na Osiedle ORSO w Ursusie. Pierwszy punkt to 52 komfortowe i przestronne domy szeregowe z podziemnymi garażami i ogródkami. W podobnym stylu domów szeregowych budowane jest drugie osiedle, które stworzy 8 kameralnych budynków, położone niedaleko stacji kolejowej Ursus-Niedźwiadek. W obu miejscach zostały ostatnie domy i mieszkania.

Bouygues Immobilier to firma deweloperska o zasięgu międzynarodowym, z ponad 60‑letnim doświadczeniem w realizacji inwestycji mieszkaniowych oraz komercyjnych. W Polsce działa od 2001 roku.

Więcej informacji: http://www.bi-polska.pl/


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c