Wieloryb w Warszawie? Na Ursynowie to możliwe! [WIDEO]

Na Ursynowie, w Warszawie, gdzie mieszkam istnieje legenda miejska o pewnej betonowej niecce, która podobno z lotu ptaka tworzy wizerunek wieloryba.” – pisze Nasz Czytelnik Krzysztof w wiadomości do redakcji.„Zdania najstarszych mieszkańców są podzielone, jedni wspominają, że w początkach dzielnicy bywały lata, gdzie niecka była zapełniona wodą, inni, że nigdy tam wody nie było.

Dziś czasami wspomina się o próbach napełnienia niecki wodą, być może montażu fontanny, wszystko po to by wzbogacić park przy Kopie Cwila, a przy okazji dać ludziom ulgę w największe upały.

Za pomocą drona postanowiłem sprawdzić jak to wygląda z lotu ptaka i muszę przyznać, że przy użyciu odrobiny wyobraźni można dostrzec sylwetkę wieloryba.

Chyba ktoś rzeczywiście miał jakąś wizję przy tworzeniu tej niecki, a jak super by wyglądała razem z wodą:” –  pisze Czytelnik.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c