Wjechał w zaparkowany samochód. Miał 3 promile we krwi

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej odpowie 54–letni Jarosław B. Mężczyzna mając 3 promile alkoholu w organizmie wsiadł za kierownicę swojego samochodu. Na ul. Wojciechowskiego spowodował kolizję. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Fot.-policja.pl_1.jpg

Policjanci kilka minut po 18.00 zostali wezwani na ulicę Wojciechowskiego, gdzie miała miejsce kolizja. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierowca toyoty stracił panowanie nad pojazdem, a następnie uderzył w zaparkowany na poboczu pojazd. Badanie stanu trzeźwości Jarosława B. wykazało prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

Dzisiaj mężczyzna zostanie przesłuchany i usłyszy zarzut za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. 54–latek nie uniknie również odpowiedzialności za spowodowanie kolizji.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]