Włamali się do autobusu. Okradli kierowcę i wyposażenie pojazdu

Zarzut kradzieży z włamaniem usłyszało w wolskiej komendzie dwóch mężczyzn. Z ustaleń wynika, że sprawcy włamali się do autobusu poprzez podważenie drzwi i kradzież sprzętu elektronicznego oraz odzieży. Za to przestępstwo może grozić im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. Kierowca Autobusu MZA

Do policjantów z wolskiej komendy trafiło zgłoszenie dotyczące włamania do autobusu i kradzieży sprzętu elektronicznego oraz odzieży. Z ustaleń wynika, że sprawcy przedostali się do wnętrza poprzez podważenie drzwi. Straty zostały oszacowane na kwotę ok. 1500 zł. Na miejscu grupa dochodzeniowo-śledcza przeprowadziła oględziny, sprawą zajęli się policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu.

Funkcjonariusze ustalili, że związek ze zdarzeniem ma najprawdopodobniej ma dwóch mężczyzn w wieku 36 i 38 lat. Obaj zostali zatrzymani. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzani usłyszeli zarzut kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat więzienia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.