Włamali się na cmentarz. Grozi im nawet 8 lat więzienia

Policjanci dbają o przestrzeganie obostrzeń i sanitarnych wynikających ze stanu epidemiologicznego. W związku z zamknięciem cmentarzy sprawdzają jak to jest realizowane. Do nietypowej interwencji doszło na cmentarzu w Piasecznie.

Fot. Warszawa w Pigułce

Podjęliśmy wiele interwencji – mówi nam kom. Piotr Świstak z Zespołu Prasowego Komendy Stołecznej Policji – W Piasecznie doszło do nietypowego zdarzenia. Policjanci z Konstancina zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 31, 37 i 32 lat. Dokonali oni przecięcia kłódek na cmentarzu przy ul. Chylickiej 10 – mówi policjant.

Dodaje, że zabezpieczono przy nich nożyce, kłódki oraz łańcuchy. Prawdopodobnie jeszcze dzisiaj mężczyźni usłyszą dwa zarzuty z art 165. Kodeksu Karnego, czyni narażenie na utratę życia lub zdrowia wielu osób oraz zniszczenie mienia. Grozi za to nawet 8 lat więzienia. Mężczyźni są już znani policji i byli wcześniej notowani.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c