Wraca nauka hybrydowa w klasach I-III ! Wyjątkiem 5 województw!

Trwa konferencja ministra zdrowia dotycząca dalszych obostrzeń w kraju. Jak przekazał właśnie minister zdrowia Adam Niedzielski, od 26 kwietnia najmłodsze dzieci wrócą do szkół. Dotyczy to jednak tylko 11 województw. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Minister zdrowia podczas konferencji prasowej przekazał, że złagodzone zostanie część restrykcji w 11 województwach. Chodzi przede wszystkim o powrót najmłodszych dzieci do szkół. Nauka hybrydowa będzie obowiązywać w klasach I-III od 26 kwietnia.

Luzowanie obostrzeń dotyczy jednak tylko 11 województw: małopolskiego, zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego, lubelskiego, pomorskiego, lubuskiego, warmińsko-mazurskiego, podkarpackiego i podlaskiego.

W województwach: śląskim, dolnośląskim, wielkopolskim, łódzkim i opolskim obowiązujące do tej pory obostrzenia zostają zachowane, ze względu na wciąż bardzo trudną sytuację pandemiczną.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c