Wreszcie wiosna? Synoptycy przekazali najnowsze prognozy!

Dobra wiadomość dla czekających na wiosenną pogodę! Od dziś w całym kraju zacznie robić się coraz cieplej. W najbliższych dniach czeka nas nawet kilkanaście stopni powyżej zera i piękne słońce. 

Fot. Shutterstock

Ostatnie niskie temperatury, a miejscami nawet opady deszczu i deszczu ze śniegiem nie dawały nadziei na polepszenie się pogody. Wszystko jednak ma się zmienić już dziś. Od rana w przeważającej części województwa mazowieckiego możemy zauważyć piękne słońce, a temperatura maksymalnie ma dziś osiągnąć 11 stopni Celsjusza.

Przeszkadzać może jedynie wiatr, który dziś będzie umiarkowany i porwisty. Jednak już jutro zniknie, a na termometrach zobaczymy kilkanaście stopni powyżej zera. Ze względu na bezchmurne niebo, odczuwalna temperatura będzie jeszcze wyższa. I utrzyma się przez najbliższe dni.

Jak jednak twierdzą synoptycy, zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Już w okolicach wtorku czeka nas ponownie spadek temperatur. Do Polski zacznie spływać dużo chłodniejsze powietrze z północnego zachodu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c