Wrzucił do internetu nagie zdjęcia swojej byłej dziewczyny

Policjanci nowodworskiej komendy zatrzymali 25-letniego mieszkańca powiatu warszawskiego, który podejrzany jest o rozpowszechnianie wizerunku nagiej osoby bez jej zgody. Mężczyzna opublikował nagie zdjęcia swojej byłej dziewczyny na jednym z portali społecznościowych. 25-latek usłyszał już zarzut i dobrowolnie poddał się karze. Za tego rodzaju przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Do nowodworskiej komendy zgłosiła się 19-letnia dziewczyna, która powiedziała, że jej były chłopak na jednym z portali społecznościowych opublikował zdjęcia z jej m.in. z jej nagim wizerunkiem. Mężczyzna uczynił to bez jej zgody.

Policjanci przystąpili do wyjaśnienia całej sprawy i zatrzymali podejrzanego. 25-letni, mieszkaniec naszego powiatu, po złożeniu wyjaśnień, usłyszał zarzut rozpowszechniania wizerunku nagiej osoby bez jej zgody. Mężczyzna skorzystał z przysługującego mu prawa i dobrowolnie poddał się karze.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.