Wszystkie okulary korekcyjne (oprawki + soczewki okularowe) 50% taniej w KODANO Optyk!

Tylko do 29 maja w salonach KODANO Optyk w Warszawie oraz w sklepie internetowym www.KODANO.pl można skorzystać z wyjątkowej promocji i kupić kompletne okulary korekcyjne (oprawki + soczewki okularowe) aż 50% taniej! To idealny czas na odświeżenie wizerunku przy pomocy nowych okularów!

Fot. Materiały prasowe

Uważasz, że noszenie okularów jest przykrą koniecznością i ich jedynym zadaniem jest korekcja wzroku? Na szczęście teraz już nie musimy wybierać pomiędzy stylem, a zdrowiem.

Mnogość modeli sprawia, że dziś okulary służą nie tylko do zapewnienia prawidłowego widzenia, ale stanowią też unikatowy dodatek, który nadaje naszej twarzy charakteru, a stylizacji – modowego sznytu. Odpowiednio dobrane oprawki pomogą rozweselić ponurą mimikę twarzy lub też dodadzą powagi młodo wyglądającej buzi. Co więcej, ich kształt oraz kolor mogą dodać nam uroku, podkreślając rysy oraz tonację twarzy, a także wydobywając głębię oczu. Dzięki temu możemy poczuć się pewnie i komfortowo we własnej skórze, co również przekłada się na nasze samopoczucie.

Doradcy klienta w salonach KODANO Optyk chętnie pomogą dobrać wymarzone okulary, a tylko do 29 maja wszystkie okulary korekcyjne (oprawki+soczewki okularowe) można kupić aż 50% taniej. Dodatkowo warto skorzystać z badania wzroku, które przy zakupie okularów jest wliczone w cenę.

Warszawskie salony KODANO Optyk

Od niedawna Warszawa może pochwalić się aż czterema lokalizacjami salonów KODANO Optyk. Każdy z nich posiada w swoim asortymencie kilkaset modeli oprawek, co sprawia, że z łatwością znajdziemy swoje wymarzone okulary, idealnie dobrane do osobowości oraz typu urody. W salonach KODANO Optyk możemy wybierać spośród znanych, światowych marek takich jak: Ray-Ban, Emporio Armani, Versace, Loretto i wiele innych, a doboru najmodniejszych okularów można dokonać w następujących lokalizacjach:

  • KODANO Optyk, CH Atrium Targówek, ul. Głębocka 15, tel. 511 124 473
  • KODANO Optyk, The Warsaw Hub, Rondo Daszyńskiego 2, tel. 511 125 937
  • KODANO Optyk, Westfield Arkadia, al. Jana Pawła II, tel. 511 125 240
  • KODANO Optyk, CH Ursynów, ul. Puławska 427, tel. 511 124 581

Fot. Materiały prasowe

KODANO Optyk – polska firma, 100% polski kapitał

Salony KODANO Optyk należą do grupy Szkla.com S.A. – największego w Polsce sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi, której częścią jest także sklep internetowy z okularami Kodano.pl. Warto dodać, że grupa Szkla.com S.A. w całości powstała przy wykorzystaniu polskiego kapitału.

W całej Polsce jest aż 30 lokalizacji salonów KODANO Optyk, w których możemy kupić okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne, akcesoria okularowe, a także zbadać swój wzrok oraz dobrać wymarzone oprawki pod okiem fachowych doradców klienta.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.