Wszystkie okulary (oprawki + soczewki) 50% taniej w KODANO Optyk!

Tylko do 31 stycznia w salonach KODANO Optyk w Warszawie będzie można skorzystać z wyjątkowej promocji i kupić kompletne okulary korekcyjne (oprawki + soczewki okularowe) oraz przeciwsłoneczne aż 50% taniej!

Fot. Materiały prasowe

Wyprzedaż -50%

Przełom starego i nowego roku to czas podsumowań, którym często towarzyszy formułowanie noworocznych postanowień. Choć większość z nich nigdy nie doczeka się realizacji, może warto dostosować cele do możliwości i w pierwszej kolejności skupić się na zadbaniu o swoje zdrowie i dobre samopoczucie? Pierwszym krokiem w tym kierunku mogą być kontrolne badania wzroku lub drobna zmiana swojego wizerunku. W realizacji obu tych postanowień może pomóc wizyta w salonie KODANO Optyk, gdzie tylko do 31 stycznia WSZYSTKIE okulary korekcyjne (oprawki + soczewki okularowe) oraz przeciwsłoneczne znanych, światowych marek można kupić aż 50% taniej. Warto też skorzystać z badania wzroku, które przy zakupie okularów jest wliczone w cenę.

Warszawskie salony KODANO Optyk

Od niedawna Warszawa może pochwalić się aż czterema lokalizacjami salonów KODANO Optyk. Każdy z nich posiada w swoim asortymencie kilkaset modeli oprawek, co sprawia, że z łatwością znajdziemy swoje wymarzone okulary, idealnie dobrane do osobowości oraz typu urody. W salonach KODANO Optyk możemy wybierać spośród znanych, światowych marek takich jak: Ray-Ban, Emporio Armani, Versace, Loretto i wiele innych, a doboru najmodniejszych okularów można dokonać w następujących lokalizacjach:

  • KODANO Optyk, CH Atrium Targówek, ul. Głębocka 15, tel. 511 124 473
  • KODANO Optyk, The Warsaw Hub, Rondo Daszyńskiego 2, tel. 511 125 937
  • KODANO Optyk, Westfield Arkadia, al. Jana Pawła II, tel. 511 125 240
  • KODANO Optyk, CH Ursynów, ul. Puławska 427, tel. 511 124 581

    Fot. Materiały prasowe

KODANO Optyk – polska firma, 100% polski kapitał

Salony KODANO Optyk należą do grupy Szkla.com S.A. – największego w Polsce sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi, której częścią jest także sklep internetowy z okularami Kodano.pl. Warto dodać, że grupa Szkla.com S.A. w całości powstała przy wykorzystaniu polskiego kapitału.

W całej Polsce są aż 23 lokalizacje, w których możemy kupić okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne znanych, światowych marek. Ponadto w salonach KODANO Optyk znajdziemy również akcesoria okularowe, zbadamy swój wzrok, dzięki wykwalifikowanym optometrystom i refrakcjonistom oraz dobierzemy wymarzone oprawki pod okiem fachowych doradców klienta.

Przypominamy! Tylko do 31 stycznia w salonach KODANO Optyk w Warszawie trwa WYPRZEDAŻ: aż 50% rabatu na kompletne okulary korekcyjne (oprawki + soczewki okularowe) i okulary przeciwsłoneczne.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c