Wszystkie oprawki okularowe za 1zł z okazji urodzin KODANO Optyk!

6 czerwca 2022 roku odbędą się URODZINY salonów KODANO Optyk w Warszawie! Z tej okazji możesz kupić wymarzone oprawki okularowe tylko za 1zł!

Fot. Materiały prasowe

Wyjątkowa promocja na urodziny!

Z okazji urodzin salonów KODANO Optyk w dniach od 6 do 11 czerwca wszystkie oprawki okularowe można kupić za 1zł. Wybór jest ogromny i sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Promocja obejmuje absolutnie wszystkie oprawki okularowe znanych, światowych marek takich jak Ray-Ban, Versace, Prada, Emporio Armani oraz wiele innych. Jedynym warunkiem skorzystania z promocji jest zakup kompletnych okularów korekcyjnych (oprawa + soczewki okularowe). Dodatkowo przy zakupie okularów koszt badania wzroku wynosi jedyne 50 zł! Tak świetne promocje to idealny czas, żeby zadbać o swoje oczy.

Zapraszamy!

Salony KODANO Optyk w Warszawie znajdziesz w następujących lokalizacjach:

  • KODANO Optyk, Warsaw Hub, rondo Daszyńskiego 2 (poziom -1), tel. 511 125 937
  • KODANO Optyk, CH Atrium Targówek ul. Głębocka, tel. 511 124 473
  • KODANO Optyk, GH Bemowo ul. Pow­stań­ców Ślą­skich 126, tel. 533 726 010
  • KODANO Optyk, CH Westfield Arkadia al. Jana Pawła II, tel. 511 125 240
  • KODANO Optyk, Centrum Ursynów ul. Puławska, tel. 511 124 581
  • KODANO Optyk, Galeria Północna ul. Światowida, tel. 530 858 989
  • KODANO Optyk, Sadyba Best Mall ul. Powsińska 31, tel. 535 158 627

 W salonach KODANO Optyk można znaleźć okulary znanych, światowych marek takich jak: Ray-Ban, Emporio Armani, Versace, Dolce&Gabbana, Moretti, Loretto i wiele innych. Doradcy klienta pomogą dobrać okulary do każdego kształtu twarzy, każdego typu urody oraz każdego gustu.

Fot. Materiały prasowe

Salony KODANO Optyk

Salony KODANO Optyk należą do grupy KODANO – największego w Polsce sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi, której częścią jest także sklep internetowy z okularami Kodano.pl. Warto dodać, że grupa KODANO w całości powstała przy wykorzystaniu polskiego kapitału.

W salonach KODANO Optyk można zarówno dobrać okulary, jak i zbadać wzrok. Profesjonalne badanie wzroku wykonują wykwalifikowani optometryści oraz refrakcjoniści. Ponadto w każdym salonie pracują doświadczeni doradcy, którzy chętnie pomogą w wyborze odpowiednich okularów, spełniających wszystkie oczekiwania.

Oprócz Warszawy, salony KODANO Optyk znajdują się w miastach takich jak: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Gliwice, Janki, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Opole, Piotrków Trybunalski, Poznań, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Radom, Rzeszów, Wrocław i Zielona Góra.

Urodziny salonów KODANO Optyk w Warszawie to szansa na skorzystanie z wyjątkowej promocji, dlatego nie przegap okazji i kup swoje wymarzone oprawki tylko za złotówkę.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.