Wybił szybę, wdarł się do mieszkania i groził kobiecie

Trzy zarzuty karne usłyszał 29-letni mężczyzna w wolskiej komendzie. Został zatrzymany, kiedy wdarł się do mieszkania znajomej i nie chciał opuścić lokalu. W furii wybił szybę w oknie i groził kobiecie. Za to może grozić mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Fot. Pexels

Kilka dni temu w południe policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że do mieszkania, w którym przebywa kobieta wszedł mężczyzna i jej grozi. Na miejscu funkcjonariusze zastali agresywnego mężczyznę. Kobieta tłumaczyła, że jest to jej znajomy. 29-latek wszedł do mieszkania i nie chciał opuścić lokalu, mężczyzna awanturował się, w furii wybił szybę w oknie i groził kobiecie.

29-latek został zatrzymany i doprowadzony do wolskiej komendy. Sprawa trafiła do wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. Policjanci zgromadzili materiał dowodowy. Obywatel Ukrainy w wieku 29-lat usłyszał trzy zarzuty karne dotyczące naruszenia miru domowego, uszkodzenia mienia i kierowania gróźb karalnych. Mężczyzna został objęty dozorem policyjny, ma zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną. Może grozić mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

kom. Marta Sulowska/jf


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c