Wybuch gazu. Ranny 59-letni mężczyzna trafił do szpitala w Mławie

W sobotę rano, w jednym z mieszkań budynku wielorodzinnego w miejscowości Dębiny ( gm. Szydłowo) doszło do wybuchu gazu. Ranny został mieszkający samotnie, 59-letni mężczyzna. Z poparzeniami ciała został przewieziony do szpitala w Mławie. Na pomoc rannemu mężczyźnie jako pierwsi ruszyli sąsiedzi.

Fot. Policja

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, podczas wymiany butli z gazem, doszło do wybuchu w wyniku którego ranny został mieszkający samotnie 59-letni mężczyzna. W momencie zdarzenia był trzeźwy. Jako pierwsi na ratunek ruszyli sąsiedzi poszkodowanego. Wydostali z mieszkania rannego sąsiada, odłączyli prąd i butlę z gazem, wezwali pomoc. Ranny starszy mężczyzna doznał poparzeń głowy i ręki, został przewieziony do szpitala w Mławie. Jego zdrowiu i życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Obecny na miejscu zdarzenia inspektor nadzoru budowlanego nie stwierdził uszkodzeń konstrukcyjnych budynku, sąsiedzi mogli wrócić do swoich mieszkań. Trwają szczegółowe ustalenia przyczyn wybuchu, postępowanie prowadzi KPP w Mławie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c