Wypadek przy budowie torów na Jagiellońskiej. Wywróciła się koparka

Wczoraj, podczas modernizacji torowiska tramwajowego przy ul. Jagiellońskiej wywróciła się koparka. Operator został ranny.

Fot. Wikipedia

Fot. Wikipedia

„Do zdarzenia doszło po godz. 14.00. na wysokości Pl. Hallera. Podczas prac wywróciła się koparka, ale kierowca wyszedł o własnych siłach. Okazało się, że to nic poważnego i po opatrzeniu przez pogotowie na miejscu, karetka odjechała” – relacjonował nam czytelnik, który był na miejscu zdarzenia, ale wolał pozostać anonimowy.

Ruch tramwajowy na Jagiellońskiej jest wstrzymany i zostanie przywrócony w lipcu. W tym czasie tramwajarze zmodernizują torowiska w okolicy pl. Hallera. Na odcinku ul. Ratuszowa – Rondo Starzyńskiego i na skrzyżowaniu ul. Jagiellońskiej i Golędzinowskiej zostaną wymienione tory, a perony zostaną przystosowane do obsługi składów niskopodłogowych. Pojawi się również nowa nawierzchnia na chodnikach.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.