Wznowiono zapisy na szczepienia!

Po wczorajszym zamieszaniu z zapisami na szczepienia zawieszono możliwość rejestracji na konkretny termin. Jak przekazał w nocy Michał Dworczyk, usterka została naprawiona i znów można się zapisać.

W nocy ze środy na czwartek niespodziewanie ruszyła możliwość zapisów na szczepienia osób w wieku 40-59 lat. Jak się jednak okazało, ze względu na błąd systemu, można było zapisywać się na kwiecień, a nie jak maj, blokując możliwość zapisów innym osobom, mającym pierwszeństwo zapisów. Podczas późniejszej konferencji  prasowej szef KPRM przeprosił za usterkę i poinformował, że możliwość zapisów została chwilowo zawieszona.

Odblokowana została dopiero w nocy. Informacje na ten temat przekazał ponownie Michał Dworczyk w mediach społecznościowych. Pełnomocnik rzadu ds. szczepień zapewnił, że e-rejestracja na szczepienie przeciwko koronawirusowi znów została wznowiona. Również Centrum Informacyjne Rzadu przekazało, że bez zakłóceń działają także zapisy za pośrednictwem wiadomości SMS.

Zgodnie z zapowiedziami rządu, od 12 uruchomione zostaną zapisy dla osobę wieku 59 lat. Następnie codziennie będą dodawane kolejne roczniki, które będą mogły się zarejestrować, a wcześniej jeszcze nie dokonały zgłoszenia. Rejestrować się można na cztery sposoby: przez infolinię, wiadomość SMS, przez stronę internetową lub bezpośrednio w punkcie szczepień.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c