Wzrost zakażeń w stolicy. Warszawa może trafić do żółtej strefy!

„Rzeczpospolita” zbadała zakażenia z ostatnich dwóch tygodni. Wszystko wskazuje na to, że Warszawa trafi do żółtej strefy.

Czekają nas kolejne ograniczenia, w tym noszenie maseczek na ulicy. Stanie się tak, jeżeli Warszawa trafi do żółtej strefy.

„W środę stołeczny sanepid poinformował, że w ciągu ostatniej doby liczba osób zakażonych w mieście wzrosła o 148. To najwięcej w ciągu ostatnich dwóch tygodni. We wtorek dobowy przyrost wyniósł 118, a w poniedziałek 75. W sumie od początku epidemii w Warszawie zostało zakażonych 5206 osób” – podała „Rzeczpospolita”.

W poniedziałkowej rozmowie z Warszawą w Pigułce, Karolina Gałecka, rzeczniczka stołecznego Ratusza przyznała, że urząd liczy się z taką możliwością. Sztab kryzysowy, który zwołał prezydent Rafał Trzaskowski na początku tygodnia, pracował nad wypracowaniem rozwiazań, które sprawią, że będzie on jak najmniej dotkliwy dla mieszkańców.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c