Z okazji Dnia Dziecka, rodzinna zabawa z LEGO na Polu Mokotowskim!

Wielka gratka dla małych i dużych fanów LEGO! W dniach 27-30.05. na Polu Mokotowskim odbędzie się rodzinna zabawa w poszukiwanie ukrytych stworków LEGO. Wszyscy, którzy je odnajdą i rozwiążą zagadkę, otrzymają gratisowe zestawy w Oficjalnym Sklepie LEGO.

Fot. Materiały prasowe

Kiedy ostatni raz bawiliście się w podchody lub wyruszyliście na poszukiwanie skarbów, wyposażeni w mapę i wyobraźnię? Już wkrótce możecie razem z dziećmi znów posmakować tej wyśmienitej zabawy. Z okazji Dnia Dziecka, LEGO zorganizowało rodzinne poszukiwania ukrytych stworków na Polu Mokotowskim. W dniach 27-30 maja (od czwartku do niedzieli) w parku zostaną ukryte LEGO stworki, a na ich znalazców czekają gratisowe zestawy w pierwszym oficjalnym sklepie LEGO w Westfield Arkadia.

Z okazji Dnia Dziecka chcieliśmy podarować wszystkim warszawiakom, tym małym i dużym, odrobinę radości i zabawy w świecie wyobraźni – mówi Beata Kucejko, Marketing Director LEGO Poland. – Zabawa w poszukiwanie skarbów jest bliska wszystkim dzieciom i rodzicom, a po miesiącach izolacji wszystkim przyda się spacer i rozrywka na świeżym powietrzu.

Na poszukiwaczy czeka specjalna mapa z hasłem, którego odgadnięcie będzie możliwe po odnalezieniu wszystkich siedmiu stworków. Hasło to będzie potrzebne do odebrania nagrody – jednego z dwóch zestawów LEGO mini-build! Po odbiór nagród zapraszamy do pierwszego w Polsce oficjalnego sklepu LEGO w Westfield Arkadia – otwarcie już niebawem!

Zabawa organizowana jest w ramach kampanii LEGO Rebuild the World, która podkreśla moc dziecięcej wyobraźni i kreatywnej zabawy klockami LEGO. Kreatywność nie zna granic – podkreśla Beata Kucejko – Podobnie zabawa klockami LEGO, z których można składać gotowe zestawy, ale przede wszystkim przebudowywać i tworzyć dowolne konstrukcje ze świata wyobraźni!

Jeśli wśród waszych znajomych są rodzice z dziećmi lub fani kultowego LEGO, nie zapomnij im o tym powiedzieć! Zabawa trwa tylko od 27 do 30 maja. Wszystkim poszukiwaczom życzymy powodzenia i zachęcamy do poszukiwań!


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.