Z pałką teleskopową w ręku, groził innemu kierowcy

Kryminalni z Żoliborza zatrzymali mężczyznę, który przy użyciu pałki teleskopowej miał grozić pozbawieniem życia i zdrowia kierowcy auta osobowego. Zdarzenie miało miejsce na ulicy Broniewskiego. Napastnik usłyszał już zarzut, za który grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

By Dmg ie z angielskiej Wikipedii – Na Commons przeniesiono z en.wikipedia., Domena publiczna, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=2076643

W komisariacie na Żoliborzu pokrzywdzony zgłosił, że został zaatakowany na drodze. Mężczyzna opowiedział, że jechał swoim autem ulicą Broniewskiego. W pewnym momencie kierowca volkswagena, który zajechał mu drogę, wyciągnął z bagażnika pałkę teleskopową. Następnie napastnik podszedł do samochodu zgłaszającego, szarpiąc za klamkę, krzycząc oraz używając wulgaryzmów zaczął grozić pozbawieniem życia i zdrowia. Młody agresor odjechał, pozostawiając wystraszoną ofiarę.

Kryminalni z Żoliborza zajęli się sprawą. W wyniku prowadzonej pracy operacyjnej ustalili kierującego volkswagenem oraz jego miejsce zamieszkania. Napastnikiem okazał się 24-letni mieszkaniec powiatu pruszkowskiego. Do zatrzymania mężczyzny doszło po 7.00. Funkcjonariusze w bagażniku jego auta znaleźli pałkę teleskopową.

Zatrzymany został przesłuchany przez śledczych i usłyszał zarzut gróźb karalnych. Policjantom wyjaśnił, że zdenerwowała go jazda pokrzywdzonego. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.