Z półek sklepowych zabrał najdroższe perfumy. Nie płacił

Za kradzież kosmetyków odpowie 17-latek zatrzymany przez bielańskich policjantów z wydziału kryminalnego. Młody mężczyzna wpadł w drogerii, z której nie pierwszy raz zabrał towar bez płacenia. Zatrzymany usłyszał zarzut kradzieży perfum o łącznej wartości ponad 1100 złotych. To przestępstwo zagrożone jest karą nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Pixabay

Do bielańskiej komendy wpłynęły zawiadomienia o kradzieży perfum w jednej z drogerii na terenie dzielnicy. Wizerunek sprawcy, który zabrał towar o wartości ponad 1100 złotych  został zarejestrowany przez zainstalowane w sklepie kamery monitoringu. Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego zajmujący się przestępczością przeciwko mieniu, na podstawie nagrań, ustalili personalia podejrzanego. 17-latek wpadł, kiedy ponownie zjawił się w tej samej placówce handlowej.

Policjanci zatrzymali mężczyznę i przewieźli do komendy. Śledczy po zgromadzeniu materiału dowodowego przedstawili mu zarzut kradzieży perfum światowych marek. 17-latkowi grozi teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.