Z toaletą w kuchni, prysznicem w salonie i karaluchami w komplecie. Najbardziej ch***e mieszkania w Warszawie

Fanpage ch***e mieszkania do wynajęcia od lat przedstawia prawdziwe skarby polskiej architektury i polskiej myśli technicznej przy których wymiękają nawet projektanci największych chińskich badziewi. Wybraliśmy dla Was najlepsze „perły”, prawdziwe gratki na rynku mieszkaniowym. Jeżeli myślicie, ze trafiliście na mieszkanie w fatalnym stanie, zobaczcie, że mogliście trafić na gorsze! Dla porównania dajemy jedną porządną ofertę (tak, to kryptoreklama jednego z naszych redaktorów 😀 )

Fot. ch***e mieszkania do wynajęcia / Facebook

Fot. ch***e mieszkania do wynajęcia / Facebook

Karaluchy to tylko pół biedy. Można je spotkać praktycznie wszędzie, a wyplenić bardzo trudno. Nie pomaga bowiem zwykłe smarowanie bądź zamgławianie. Kiedy wszyscy „niechciani” lokatorzy już wyzdychają, pojawiają się nowi wchodzący najczęściej przez kratkę wentylacyjną lub kanałami. Żeby na dobre się ich pozbyć potrzebna jest ingerencja spółdzielni, która przeczyści cały pion, poszczególne mieszkania oraz zsypy na śmieci. Niestety, wiąże się to z kosztami, dlatego zabiegi takie zdarzają się bardzo rzadko.

Inna sprawa to stan umeblowania. Nie mówimy tu o luksusach, ale każdy żąda, by żyć w ludzkich warunkach. Niestety niektórzy właściciele przez lata nie inwestują w umeblowanie. Jest ono niezdatne do użytku, zniszczone lub prowadzi do dziwnych rozwiązań architektonicznych. Zresztą zobaczcie sami poniższe zdjęcia.

Fot. Ch***e mieszkania do wynajęcia

A teraz obiecana kryptoreklama 😀 Mieszkanie jednego z naszych redaktorów na Grochowie. Polecamy!

„Wynajmę dwupokojowe mieszkanie (dwa nieprzechodnie pokoje, widna kuchnia, łazienka i osobna garderoba) na Grochowie w okolicy Al. Stanów Zjednoczonych i Grenadierów od zaraz. Mieszkanie przeszło generalny remont. W kuchni położono glazurę i terakotę. Mieszkanie jest urządzone bardzo nowocześnie. Ma duży balkon. Mieszkanie przeszło generalny remont. Jest czyste i nowocześnie urządzone. Zaletą jest dobry punkt komunikacyjny zarówno samochodem, jak i komunikacja miejską do centrum można dostać się w 10 minut. Czynsz za całość mieszkania to 1800 zł plus opłaty licznikowe (woda, gaz i prąd). Zapraszam do kontaktu i oglądania.”

http://www.gumtree.pl/a-mieszkania-i-domy-do-wynajecia/praga-po%C5%82udnie/dwupokojowe-mieszkanie-po-remoncie-do-wynajecia-od-zaraz/1001408016310910495402609

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.