Za czym Polacy najbardziej tęsknią podczas pandemii? Przedstawiono raport!

Na całym świecie trwa pandemia. Każdy liczy, że wkrótce dzięki szczepieniom i odporności populacyjnej, uda się z nią wygrać. Za czym najbardziej tęsknią Polacy? Firma badawcza Norstat opublikowała specjalny raport. 

Fot. Shutterstock

Pandemia koronawirusa nie odpuszcza. Od ponad roku w Polsce obowiązują dodatkowe obostrzenia, które mają zapewnić bezpieczeństwo. Restrykcje dotyczą między innymi przemieszczania się, podróżowania, branży gastronomicznej, kulturalnej czy fitness. Za czym Polacy tęsknią najbardziej?

Firma badawcza Norstat przygotowała raport dotyczący tego, do czego chcą wrócić Polacy i jak pandemia COVID-19 zmieniła dotychczasowe nawyki. I jak się okazuje, najbardziej chcielibyśmy wrócić do przemieszczania się bez maseczek. Tego życzy sobie aż 81% kobiet i 70% mężczyzn. Również brakuje nam osobistych wizyt u lekarzy raz nauki stacjonarnej w szkołach i na uczelniach.

Osoby powyżej 65 roku życia przyznały natomiast, że najbardziej im brakuje spotkań rodzinnych. Natomiast młodsi, w przedziale wiekowym od 25 do 34 lat uznali, że pragną wrócić do restauracji i pubów.Co ciekawe, jedynie 7% ankietowanych chciałoby powrócić do pracy stacjonarnej.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c