Zaatakował kobietę w autobusie. Poszukuje go policja

Policjanci ze mokotowskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą dochodzenie w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej kobiety podróżującej autobusem komunikacji miejskiej. Przestępstwa miał się dopuścić mężczyzna, którego wizerunek policja publikuje na zdjęciach.

Wizerunek mężczyzny, który miał się dopuścić naruszenia nietykalności kobiety został uchwycony przez kamery monitoringu w autobusie komunikacji miejskiej.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości tego mężczyzny lub miejsca ich obecnego pobytu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego w siedzibie jednostki przy ulicy Malczewskiego 3/5/7 w Warszawie.

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer tel. 22 603 13 71 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.