Zaatakował rowerzystę, a następnie przejechał mu rower

Kryminalni z Piaseczna zatrzymali 23- letniego kierowcę, który najprawdopodobniej pałką zmasakrował twarz rowerzyście, a następnie przejechał mu po rowerze. Policjanci przypominają, że zwalczanie agresji drogowej jest priorytetem!

Fot. Warszawa w Pigułce

Przed kilkoma dniami w Jazgarzewie nieopodal Piaseczna doszło najprawdopodobniej do nieporozumienia pomiędzy rowerzystą, a kierowcą toyoty. Z policyjnych ustaleń wynika, że w pewnym momencie kierowca samochodu siegnął po pałkę lub inne podobne narzędzie, i z całych sił uderzył nią 40- letniego rowerzystę. Mężczyzna doznał ciężkiego obrażenia twarzy, stracił także zęby. Jakby tego było mało, kierowca pozostawił go na drodze, a dodakowo przejechał swoim samochodem po rowerze poszkodowanego.

Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna ustalili i zatrzymali w tej sparwie 23- letniego mieszkańca powiatu piaseczyńskiego. Zostały mu już przedstawione dwa zarzuty karne za uszkodzenie ciała oraz za zniszczenie roweru. Za co grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

Jednocześnie policjanci przypominają, że z całą surowością będą walczyć z agresją na drogach!


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c