Zaatakowali i bili po całym ciele przypadkowe kobiety na ulicy

Policjanci z wolskiej komendy zatrzymali mężczyzn podejrzanych o pobicie dwóch młodych kobiet. Z ustaleń wynika, że sprawcy zaatakowali pokrzywdzone na ulicy. Teraz, za to przestępstwo, może grozić im kara do 3 lat więzienia.

Reklama

 

Reklama

Fot. Pixabay

 

Do zdarzenia doszło na jednej z wolskich ulic. Zaatakowane kobiety niezwłocznie powiadomiły policjantów o tym, że zostały pobite. Z relacji poszkodowanych wynikało, że zostały one zaczepione przez napastników. Kiedy wywiązała się pomiędzy nimi awantura, mężczyźni zaatakowali młode kobiety zadając im ciosy po całym ciele, po czym uciekli.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu gromadzili materiał dowodowy. Pierwszy z podejrzanych wpadł dwa dni po zdarzeniu. Funkcjonariusze ustalili tożsamość pozostałych dwóch mężczyzn. Okazało się, że jeden z nich przebywał już w areszcie śledczym do innej sprawy. Trzeci wpadł kilka dni temu. Trójka mężczyzn w wieku 35, 25 i 28 lat usłyszała zarzut pobicia wspólnie i w porozumieniu.

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.