Zaatakowały kobietę przy ul. Grójeckiej. Zaczęły bić i kopać po całym ciele

Dzięki skutecznym i profesjonalnym działaniom policjantów z Ochoty doszło do zatrzymania dwóch kobiet w związku z pobiciem 38-latki. Zdarzenie miało miejsce na skwerze przy ul. Grójeckiej. 25 i 35-latka usłyszały już zarzuty za popełnione przestępstwo. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Pixabay

Do zdarzenia doszło na skwerze przy ul. Grójeckiej. Jak ustalili policjanci, kobiety  wcześniej spożywały razem alkohol. W pewnym momencie doszło między nimi do awantury. 25 i 35-latka zaczęły bić i kopać pokrzywdzoną po całym ciele. 38-latka w wyniku odniesionych obrażeń trafiła do szpitala.

Policjanci z ochockiego wydziału zwalczającego przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu natychmiast zajęli się sprawą. Funkcjonariusze na podstawie pracy operacyjnej i dochodzeniowo-śledczej wytypowali dwie kobiety mogące mieć związek z tym zdarzeniem. Kilka dni temu 25 i 35-latka zostały zatrzymane.

Na podstawie zgromadzonego materiału obie kobiety usłyszały zarzuty za pobicie. Przyznały się do zarzucanego czynu i dobrowolnie poddały karze. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.