Zabił nożem w centrum miasta. Okazało się, że zabójca… siedzi w więzieniu

Policjanci stołecznego wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw rozwiązali zagadkę zabójstwa, do jakiego doszło w maju 2006 roku w Warszawie. Tego dnia na przystanku tramwajowym w centrum miasta sprawca, przy użyciu noża, zaatakował nieznanego mu mężczyznę. Wcześniej, w tramwaju doszło pomiędzy nimi do awantury. Ciosy okazały się śmiertelne, 26-latek zmarł na miejscu. Do zabójstwa przyznał się 38-letni Konrad S., odbywający już karę dożywotniego więzienia za inne zabójstwo. Sprawa została wyjaśniona dzięki pracy policjantów, którzy do tej pory analizowali szczegóły tego zabójstwa.

Fot. policja

Fot. policja

Policjanci wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw KSP po kilku latach od popełnienia przestępstwa, rozwiązali zagadkę zabójstwa, jakie miało miejsce w 2006 roku w Warszawie.

30 maja na przystanku tramwajowym na Placu Zawiszy, nieznany wtedy sprawca, nożem zaatakował mężczyznę, z którym wcześniej pokłócił się w tramwaju. Ciosy zadane przez napastnika okazały się śmiertelne. 26-latek zmarł na miejscu.

Policjanci wydziału, mimo że do zabójstwa doszło kilka lat temu, nadal pracowali nad jego rozwiązaniem. Ich zaangażowanie i determinacja pozwoliły ustalić sprawcę przestępstwa. Jak się okazało, był nim obecnie 38-letni Konrad S. Mężczyzna został doprowadzony do prokuratury wprost z więzienia, w którym odbywa karę dożywotniego pozbawienia wolności za inne zabójstwo i usiłowanie zabójstwa. 38-latek przyznał się do winy. I za to zabójstwo odpowie przed sądem.

Policjanci stołecznego wydziału zabójstw nie ustają w rozwiązywaniu spraw sprzed lat. W momencie, kiedy pojawiają się jakiekolwiek informacje bądź ślady, mogące pomóc w ustaleniu sprawcy bądź sprawców przestępstwa, dokładnie to sprawdzają.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.