Zabójstwo w hostelu. Ciosy nożem w okolicy serca

Tragiczne w skutkach zdarzenie miało miejsce kilka dni temu na terenie jednego z hosteli w powiecie grodziskim. Podczas awantury, między dwoma mężczyznami doszło do śmiertelnego zranienia nożem jednego z nich. Podejrzany o ten czyn 52-latek również z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Obywatel Ukrainy usłyszał zarzut zabójstwa i został tymczasowo aresztowany. Popełnione przez niego przestępstwo zagrożone jest karą nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Fot. Shutterstock

W nocy 29 stycznia, grodziscy policjanci zostali wezwani do jednego z hosteli w gminie Żabia Wola, gdzie miało dojść do awantury pomiędzy mieszkańcami. Na miejscu okazało się, że w jednym z pomieszczeń jest nieprzytomny mężczyzna z krwawiącymi ranami w okolicy klatki piersiowej. Wezwany natychmiast zespół ratownictwa medycznego stwierdził zgon 42-latka. W innym pokoju policjanci zastali drugiego z mężczyzn, który brał udział w zdarzeniu. 52-latek z widocznymi ranami na ciele potrzebował pomocy medycznej i trafił do szpitala.

Grodziscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Żyradowie przez kilka dni prowadzili czynności i ustalenia w tej sprawie. Z zebranych materiałów wynikało, że przebywający w szpitalu mężczyzna podczas kłótni mógł doprowadzić do śmiertelnego ugodzenia kolegi nożem. Gdy tylko stan zdrowia podejrzanego pozwolił na wykonanie czynności z jego udziałem, 52-latek został przesłuchany. Obywatel Ukrainy usłyszał zarzut zabójstwa. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy. Zastosowany środek zapobiegawczy będzie wykonywany w areszcie śledczym w warunkach szpitalnych.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c