Zabójstwo w pralni na Gocławiu. Są wyniki sekcji zwłok i przyczyna śmierci

7 maja na warszawskim Gocławiu doszło do strzelaniny i morderstwa. Są wyniki sekcji zwłok ofiary i przyczyna śmierci.

Fot. Łukasz/ Warszawa w Pigułce

Jak przekazała prokuratura 73-letni właściciel pralni zginął najprawdopodobniej od dwóch ran kłutych w okolicy serca.

37-letni syn podejrzany o ten czyn jest nadal w szpitalu. Został wybudzony ze śpiączki, ale jego stan nie pozwala na przesłuchanie. Ma liczne rany na całym ciele między innymi gardła, które uniemożliwiają samodzielne mówienie i oddychanie.

Na Gocławiu przy ulicy Bora Komorowskiego doszło do strzelaniny. Policja zatrzymała jedną osobę, druga niestety nie żyje.

„Policjanci przybyli jednocześnie ze strażą pożarną, strażacy pomogli w dostaniu się do lokalu, którego drzwi były zamknięte. W środku funkcjonariusze zastali mężczyznę, który trzymał w dłoni niebezpieczne narzędzie i nie reagował na polecenia” – powiedział Rafał Retmaniak z Zespołu Prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Padły strzały ostrzegawcze. Mężczyznę obezwładniono i został zabrany do szpitala. Wymagał pomocy medycznej. „Jedna osoba nie żyje. To mężczyzna, który leżał na ziemi w lokalu usługowym, gdy weszliśmy do środka” – dodał policjant.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c