Zaginęła 15-letnia Martyna Lewandowska

Komenda Miejska Policji we Włocławku prowadzi poszukiwania za zaginioną MARTYNĄ LEWANDOWSKĄ – lat 15, która w poniedziałek 26 kwietnia 2021 roku około godziny 8 nie dotarła do miejsca odbywania praktyk zawodowych przy ulicy Olszowej we Włocławku oraz do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkiwania, a także nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Fot. Policja

Rysopis: wzrost 164 cm, szczupłej budowy ciała, nos i uszy normalne, włosy ciemne blond w chwili obecnej długości do ramion. W dniu zaginięcia ubrana była w kurtkę krótką pikowaną koloru jasno-niebieskiego, spodnie koloru siwego, buty koloru czarno-pomarańczowego.

Ktokolwiek zna miejsce pobytu zaginionej lub widział ją po dniu zaginięcia, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z tutejszą jednostką Policji numery telefoniczne 47 753 50 25, 47 753 52 51 lub numerem alarmowym 112.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c