Zaginęła 17-letnia Zuzia! Prawdopodobnie porusza się z człowiekiem podejrzanym o pedofilię!

„Dnia 19.11.2019r. w godzinach porannych wyszła do szkoły do której nie dotarła. Wiktoria reaguje na imię Zuzia, bo tak mówiono na nią w domu. Ma około 160cm wzrostu. Prawdopodobnie porusza się z Michałem M. Ma on także około 160cm i około 50 lat. Oboje mają tendencje do farbowania włosów. Mężczyzna jest podejrzewany o pedofilie i istnieje możliwość, ze uciekli przed konsekwencjami prawnymi, lecz Zuzia nie wzięła ze sobą żadnych podstawowych rzeczy z domu jakoby planowała uciekać.” – czytamy na Facebooku.

Nie posiadamy niestety żadnej jego fotografii. Oboje są szukani przez policję w całej Europie. Bardzo możliwe że są w okolicach Broku gdzie maja działkę lub Ostrowi Mazowieckiej. Jednak mogą być wszędzie w Polsce jak i za granicami, więc błagam pomóżcie, udostępniajcie i rozglądajcie się! Nie raz internet udowodnił jaką ma siłę i oby tak było tym razem. Wszelkie informacje proszę zgłaszać na policję, a także dzwonić do babci Zuzi pod numer 517656312.
Wszelka pomoc może nam pomoc znaleźć Zuzię, na co liczymy całą rodziną.
Może tez pomóc Twoje udostępnienie za co bardzo dziękujemy.
ps. są wiadomości że mogą się poruszać starym mały zielonym autem niestety rejestracji nie udało sie zapisać


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.