Zainwestuj w potencjał wzorniczy Twojej firmy [DARMOWE SZKOLENIE]

W czwartek 7 marca odbędzie się bezpłatne spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców chcących uzyskać wsparcie na sfinansowanie profesjonalnego procesu projektowego na nowy lub ulepszony produkt oraz jego wdrożenie. Spotkanie odbędzie się w godzinach 11:00 – 15:00 w Dago Centrum w Warszawie.

Fot. Materiały prasowe

Aby wziąć udział w spotkaniu należy się zarejestrować na stronie internetowej PARP.

O dofinansowanie w ramach poddziałania 2.3.5 POIR Design dla przedsiębiorców mogą ubiegać się mikro-, mali i średni przedsiębiorcy, którzy prowadzą działalność gospodarczą na terytorium Polski z wyłączeniem województw Polski Wschodniej: lubelskiego, podlaskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego.

Pozyskane środki mogą zostać przeznaczone na zakup profesjonalnych usług wzorniczych, w tym m.in.:

  • przeprowadzenie audytu wzorniczego,
  • opracowanie założeń do briefu projektowego oraz określenie kierunków projektowych,
  • opracowanie projektów, prototypów oraz przeprowadzenie testów
  • usługi doradcze w zakresie wdrożenia nowego lub ulepszonego produktu, z wyłączeniem usług doradczych, które mają charakter ciągły i okresowy, jak również związanych ze zwykłymi kosztami operacyjnymi przedsiębiorcy, takimi jak usługi doradztwa podatkowego, regularne usługi prawnicze lub reklama.

Dofinansowanie można również przeznaczyć na realizacje inwestycji niezbędnej do wdrożenia nowego lub znacząco ulepszonego produktu w tym m.in.: zakup środków trwałych, a także patentów, licencji i know-how.

W trakcie spotkania przedstawiciele Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości omówią m.in.: zasady ubiegania się o dotacje w ramach trwającego konkursu, kryteria wyboru projektów oraz zasady prawidłowego wypełniania wniosków.

Dodatkowo w ramach spotkania przedstawione zostaną informację dotyczące konkursu dla poddziałania 2.3.5 Design dla przedsiębiorców realizowanego zgodnie z zapisami Programu Rządowego Dostępność Plus 2018 – 2025.

Bezpłatne spotkanie odbędzie się 7 marca 2019 r. w godzinach 11:00 – 15:00 w Dago Centrum przy ul. Rondo ONZ 1 w Warszawie ( sala I i II; piętro 2).


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c