Zakażony poseł w poważnym stanie. „Musze chronić swoje życie”

„Dzisiaj postanowiłem wyłączyć się z sieci FB. Tydzień absolutnej ciszy. To konieczne – wyniki tomografii płuc są złe. Tyle mogę napisać. Musze chronić swoje zdrowie i życie!” – napisał zakażony koronawirusem poseł Jerzy Polaczek z PiS. Dodał, że jego stan jest poważny.

Fot. Magda Pasiewicz/East News.

„Cały czas jestem 'pod tlenem' i przyjmuję silne antybiotyki. Nie poddaje się! Jestem tu najmniej ważny! Ten wpis traktuję jako przestrogę i chęć wpłynięcia na postawy ludzi. Dla kpiących z epidemii mam dwa słowa – OPAMIĘTAJCIE SIĘ!” – apeluje polityk.

„Nasz kraj staje przed czasem najwyższej próby. To w jakim zakresie epidemia nas dotknie, zależy od milionów codziennych ludzkich zachowań, od tego czy będziemy odpowiedzialni, od tego czy będziemy respektować zarządzenia władz państwowych, w szczególności premiera i ministra zdrowia! To pozwoli postawić społeczną tamę atakującemu wirusowi! Apeluję i proszę Was o odpowiedzialność!
To racja Polski!

Jako jeden z chorych oddziału Covid szpitala MSWIA w Katowicach raz jeszcze, w imieniu 40 ciężko chorych tu pacjentów (wszyscy „pod tlenem”, wielu „pod respiratorami”) wyrażam swój szacunek i podziw, dla pracy pielęgniarek i lekarzy – z każdego wielogodzinnego dyżuru schodzą wyciśnięci jak „cytryna” do KOŃCA! Jesteśmy im winni najwyższe uznanie! To nasi bohaterowie! Bądźcie zdrowi!” – dodaje poseł.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c