Zakopała żywcem szczeniaki. Usłyszała zarzuty

Kobieta spod Płońska właśnie usłyszala zarzut usiłowania zabójstwa zwierząt ze szczególnym okrucieństwem. 66-latka zakopała żywcem cztery szczeniaczki. Policji chciałą wmówić, że zwierzęta już nie żyły.

66-latka z Baboszewa, w okolicach Płońska, usłyszała wczoraj popołudniu zarzut usiłowania zabicia zwierząt ze szczególnym okrucieńskiem. Kobieta miała zakopać żywcem swoje 4 szczeniaczki. Spędziły one pod ziemią kilka godzin, w końcu zostały odkopane przez policję.

W rozmowie z funkcjonariuszami kobieta oświadczyła, że dokonała tego czynu, jednak zapewniała, że były one już martwe.  Jednak w miejscu, które wskazała, technik kryminalistyki, znalazł zwierzęta żywe. Były jednak wyziębione, głodne i zmęczone.

Zwierzęta zostały przekazane weterynatorzowi, a kobieta została zatrzymana. Za popełnione przestępstwo grozi jej do 5 lat więzienia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.