Zakopane: wśród bawiących się para zakażona koronawirusem?

Tłumy na ulicach Zakopanego. W pewnym momencie na Krupówkach doszło do masowej imprezy. Wśród bawiących się byli nowożeńcy, którzy najprawdopodobniej zakażeni byli koronawirusem.

fot. Kraków w Pigułce

Jak dowiedziała się Wirtualna Polska, wśród bawiących się na Krupówkach była para nowożeńców, którzy przyjechali w podróż poślubną.

O całej sprawie poinformował ku przestrodze lokalny fotograf. Jak mówi mężczyzna, w sobotę odbyła się impreza, a w niedzielę para źle się poczuła i wyjechała odwołując dalszy pobyt i sesję zdjęciową. Brat jednego ze współmałżonków zakażony był koronawirusem.

Sprawę imprezy w Zakopanem skomentował dziś Adam Niedzielski, szef Ministerstwa Zdrowia.

„Jeżeli chcemy pozwolić na powrót do normalnego funkcjonowania biznesu, to oczywiście takie zachowania przekreślają takie możliwości i mogą doprowadzić do tego, że niestety będziemy musieli podejmować decyzje, które cofną luzowanie restrykcji i które będą ukierunkowane też na to, żeby ponownie wprowadzać pewne formy lockdownu” – powiedział Minister Zdrowia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c