Zakupy zaczynaj z Ceneo – kupony z rabatem do 200 zł już w Black Friday!


Nowy iPhone w promocji na Black Friday? W tym roku to możliwe. Wszystko dzięki Ceneo.pl, które postanowiło pokazać, co oznaczają prawdziwe okazje.

Black Friday zaczynaj od Ceneo

26 listopada warto wpisać w adres swojej przeglądarki Ceneo.pl. Jedna z największych platform sprzedaży online w Polsce udowodni, że Black Friday nie jest jedynie zabiegiem marketingowym, a faktycznie tego dnia można upolować bardzo dobre okazje.

Jak działają promocje Ceneo w Black Friday 2021?

W Black Friday o północy m.in. na stronie głównej serwisu pojawią się kupony o wartości nawet do 200 złotych. Używając opcji Kup Teraz, będzie można obniżyć cenę wybranego produktu o wartość kuponu. Tysiące kuponów, które przygotował serwis, ważne będą do wyczerpania limitu lub do 29 listopada.

Sprawdź, co przygotowało Ceneo na Black Friday, klikając w poniższą grafikę:

Warto przeczytać: https://www.ceneo.pl/wydarzenia/warto-wiedziec-black-friday

Jakie produkty będą w promocji na Black Friday 2021?

W Black Friday będzie można obniżyć ceny ponad 200 produktów. Co ważne, obniżka w dużej części będzie dotyczyć przedmiotów, które w 2021 roku są obiektem pożądania wielu osób. Łowcy promocji z pewnością zwrócą uwagę na:

  • iPhone’a13 Mini,
  • Xbox Series S,
  • smartwatch Garmin Fenix 6S Pro,
  • głośnik bezprzewodowy JBL Xtreme3,
  • Samsung Galaxy Watch 3.

To tylko kilka przykładów, okazje czekają w każdej z kategorii dostępnych na Ceneo.

Black Friday 2021 to kumulacja kuponów, ale z niektórych można skorzystać już od dłuższego czasu. Codziennie o 10.00 na stronie głównej Ceneo.pl pojawiają się oferty, w której rabaty sięgają nawet 70%.

Sprawdź, jak odblokować gorące kupony: https://www.ceneo.pl/wydarzenia/centrum-znizek

Darmowa dostawa z Ceneo do końca roku

W drugim tygodniu listopada serwis wystartował z akcją Ceneo free. To program, dzięki któremu do końca roku możecie skorzystać z kuponu zapewniającego darmową przesyłkę. Wystarczy zrobić zakupy w Kup Teraz za minimum 40 złotych. Bez zobowiązań, bez abonamentu, wszystko w Kup Teraz.

Artykuł został przygotowany przy współpracy z Ceneo.pl

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.