Zamkną odcinek ul. rtm. W. Pileckiego. Uwaga na utrudnienia!

W poniedziałek, 24 sierpnia ok. godz. 23.00 zmieni się organizacja ruchu na ul. rtm. W. Pileckiego. Otwarta zostanie przebudowana zachodnia jezdnia, a wyłączona z ruchu wschodnia nitka ulicy.

Objazd zamkniętego odcinka ul. rtm. W. Pileckiego. Fot. UM Warszawa

Zamknięta dla ruchu będzie jezdnia ul. rtm. W. Pileckiego od skrzyżowania z ul. I. Gandhi do skrzyżowania z ul. J.F. Ciszewskiego. Objazd zostanie poprowadzony ulicami I. Gandhi – Dereniowa. Uruchomiona zostanie jezdnia jednokierunkowo w stronę ul. F. Płaskowickiej Utrudnienia w potrwają do października.

Dzielnica Ursynów rozpoczęła przebudowę ul. rtm. W. Pileckiego pomiędzy ul. J.F. Ciszewskiego a ul. F. Płaskowickiej. Na tym odcinku powstanie druga jezdnia. Po przebudowie będą po dwa pasy ruchu w każdą stronę, a przy skrzyżowaniach dodatkowe pasy do skrętów. Ponadto przebudowane zostaną: sygnalizacje świetlne na skrzyżowaniach, zatoki autobusowe, oświetlenie, odwodnienie, chodniki i droga rowerowa (będzie miała asfaltową nawierzchnię; ustawione zostaną stojaki). Wszystkie prace budowlane mają potrwać do połowy grudnia.

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu spowodowanych remontami
i inwestycjami można znaleźć na stronie Biura Koordynacji Inwestycji i Remontów w Pasie Drogowym pod adresemwww.infoulice.um.warszawa.pl, www.facebook.com/infoulice. Tam też można zamówić bezpłatną usługę powiadamiania SMS oraz newsletter o utrudnieniach w ruchu w Warszawie. Natomiast szczegółowe informacje na temat zmian w komunikacji miejskiej znajdują się na stronie www.ztm.waw.pl.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.