Zamknięty prawy pas na Trakcie Brzeskim. Ogromne korki na wylotówce z Warszawy

„Zamknięto prawy pas na Trakcie brzeskim, co powoduje ogromne korki od Kajki w stronę wylotówki na Mińsk Mazowiecki oraz Lublin.”– informuje nasz Czytelnik Patryk.

Od soboty, 21 lipca od ok. godz. 23.00 zamknięta dla samochodów jest południowa jezdnia ulic B. Czecha i Trakt Brzeski na odcinku od ul. M. Kajki do ul. Jana Pawła II.

Wyłączona z ruchu będzie jezdnia, którą na co dzień kierowcy jadą w kierunku granicy miasta. Ruch w obydwu kierunkach będzie odbywał się drugą jezdnią. Kierowcy jadący od centrum przejadą na nią przez przewiązkę przed skrzyżowaniem z ul. M. Kajki, a na właściwą jezdnię wrócą na skrzyżowaniu z ul. Jana Pawła II. Tak organizacja ruchu będzie obowiązywała do 5 sierpnia.

Dodatkowo, od piątku, 27 lipca do godz. 22.00 do poniedziałku, 30 lipca do godz. 4.00 zamknięta będzie również południowa strona skrzyżowania z ul. M. Kajki. Wyjeżdżający z ul. Kościuszkowców będą musieli skręcić w ul. B. Czecha, a ul. M. Kajki będzie kończyła się ślepo. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: VIII Poprzeczna (w przeciwnym kierunku ul. IX Poprzeczna) – Wydawnicza – Kaczeńca – J. Skrzyneckiego.

Zakres prac obejmuje remont podbudowy i jej wzmocnienie, ułożenie nowej nawierzchni asfaltowej, remont zjazdów, zatok autobusowych, miejscowo remont chodnika i odtworzenie zieleni w pasie dzielącym jezdnie.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.