Zamordowano 72-latka na Mokotowie. Podejrzany zatrzymany

Zaledwie dwóch dni potrzebowali policjanci z wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw Komendy Stołecznej Policji, aby zatrzymać mężczyznę podejrzewanego o zabójstwo 72-latka. W działaniach uczestniczyli również funkcjonariusze z Wydziału Realizacyjnego KSP. Za to przestępstwo może grozić kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Fot. KSP

Fot. KSP

Kilka dni temu policjanci otrzymali informację, że w jednym z mieszkań na terenie Mokotowa doszło do zabójstwa 72-letniego mężczyzny. Policjanci z wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw od samego początku pracowali intensywnie nad sprawą.

Policjanci ustalili, że związek ze zbrodnią może mieć 38-latek, który był już notowany za różnego rodzaju przestępstwa. Wczoraj wieczorem funkcjonariusze ze stołecznego wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw wraz z policjantami z „realizacji” weszli do jednego z mieszkań na terenie powiatu piaseczyńskiego, gdzie zatrzymano podejrzewanego mężczyznę.

38-latek trafił do policyjnej celi. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje prokurator. Za zabójstwo grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.