Zamówił przewóz osób. Został pobity i okradziony

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko zdrowiu i życiu mokotowskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o rozbój. 36-letni Arkadiusz S. trafił już ma 3 miesiące do aresztu. Napastnik, jako kierowca jednej z firm przewozowych ograbił swojego klienta, wcześniej uderzając go w twarz. Za ten czyn grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Fot. KSP

Fot. KSP

Do komendy na Mokotowie zgłosił się mężczyzna, który poinformował, że został okradziony przez pracownika firmy przewozowej. Mężczyzna mówił, że zamówił kurs w firmie przewozowej i pojechał na imprezę. Kierowca czekał na niego i zawiózł do domu. Pokrzywdzony opowiedział policjantom, że zaprosił do mieszkania kierowcę, bo chciał mu zapłacić. Obaj panowie zdecydowali się na wspólne picie alkoholu. W pewnym momencie pokrzywdzony stracił przytomność, a kiedy się ocknął przypomniał sobie, że został uderzony. Z mieszkania zniknęło 8 tysięcy złotych i 10 euro.

Policjanci w wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu mokotowskiej komendy zaczęli szukać mężczyzny. W ciągu kilku dni ustalili, kto stoi za tym przestępstwem. Namierzyli 36-letniego Arkadiusza S. w domu jego rodziców. Tam mężczyzna został zatrzymany.

Arkadiusz S. jest dobrze znany policji. Na swoim koncie ma m.in. rozboje i udział w bójce, jak również przestępstwo najcięższego kalibru. Usłyszał w mokotowskiej prokuraturze zarzut rozboju, a sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.