Zamroczony alkoholem pasażer zapadł w sen zimowy w autobusie

Wygląd pasażera autobusu stojącego popołudniem 3 lutego na pętli w Wilanowie sugerował, że kilkanaście godzin wcześniej człowiek ten musiał coś świętować, i to bardzo ochoczo. Jego powierzchowność i zachowanie nie spodobały się jednak pasażerom i kierowcy autobusu, którzy poprosili o interwencję strażników miejskich z II Oddziału Terenowego.

Fot. Straż Miejska

Funkcjonariusze podjęli interwencję około godziny 13. Kierowca wskazał strażnikom tymczasowe legowisko, które na siedzeniach uwił sobie mężczyzna. Roztaczający się wokół alkoholowy zapach nie pozostawiał wątpliwości, co może być przyczyną jego zimowego snu.

Mężczyzna został wyprowadzony na przystanek i poproszony o dokumenty. Zataczający się pasażer z trudem wyjaśnił, że nie posiada żadnego dokumentu tożsamości. Strażnicy wezwali patrol Policji, który zdecydował o przewiezieniu mężczyzny do SOdON. Po wytrzeźwieniu ponownie spotka się on z policjantami, którzy ustalą jego tożsamość.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c