Zapewnij bezpieczeństwo nawet gdy jesteś daleko! Idealny prezent na Dzień Babci i Dzień Dziadka!

Dzień Babci i Dzień Dziadka to świetna okazja, by pokazać naszym bliskim, że się o nich troszczymy. Okres pandemii wymusił na wielu rodzinach izolację, przez co seniorzy zostali pozostawieni samym sobie. Czy można zaoferować im bezpieczeństwo będąc daleko? Jest to możliwe dzięki nowym technologiom – np. opaskom telemedycznym posiadającym całodobowy dostęp do zdalnego centrum medycznego. Sprawdź nasz pomysł na prezent dla Twoich bliskich z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka!

Fot. Materiały prasowe

Ryzyko izolacji

Pandemia stawia przed nami nowe wyzwania. Izolacja pozwala na zmniejszenie ryzyka zakażenia koronawirusem, ale może przyczynić się do wielu innych problemów. W razie upadku, omdlenia czy nagłego pogorszenia samopoczucia, seniorzy nie mogą liczyć na szybką pomoc. Brak natychmiastowej reakcji często prowadzi do groźnych konsekwencji – dla zdrowia, a w skrajnych przypadkach życia. Coraz więcej osób szuka rozwiązań, które pozwolą na opiekę nad seniorami, nawet na odległość.

Fot. Materiały prasowe

Podaruj bezpieczeństwo

Teleopieka zapewnienia stałą opiekę ratowników zdalnego centrum medycznego – niezależnie od czasu i miejsca. Osoba która jest objęta teleopieką, nosi na ręku specjalna opaskę. Jednym z czołowych producentów tych urządzeń jest polska firma SiDLY, której opaska przypomina zegarek. Jest ona tak zaprojektowana, by była łatwa u użyciu przez osoby starsze. Posiada jeden centralnie położny przycisk SOS. Opaska stale monitoruje stan zdrowia osoby noszącej. Gdy użytkownik poczuje się źle, za pomocą przycisku SOS łączy się z ratownikiem w zdalnym centrum medycznym.

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka SiDLY przygotowało specjalną ofertę. Kupując w styczniu opaskę SiDLY do rocznego abonamentu użytkownika zostanie dodane dodatkowe pół roku teleopieki gratis. Szczegóły promocji oraz więcej informacji o opasce można znaleźć na stronie SiDLY.

Fot. Materiały prasowe

Udzielenie pomocy – jak wygląda?

Użytkownik opaski łączy się z ratownikami telecentrum w dwóch sytuacjach – gdy samodzielnie wciśnie przycisk SOS lub gdy opaska wykryje upadek. Opaska pozwala na rozmowę głosową z ratownikiem jak przez telefon. Po wezwaniu pomocy pracownik centrum medycznego widzi komplet informacji zbieranych przez opaskę i ma możliwość porozmawiania z użytkownikiem. Bazując na swojej wiedzy, podejmuje decyzje, jaka interwencja jest potrzebna. Może to być wezwanie kogoś z rodziny, zdalne udzielenie pomocy, lub w skrajnych przypadkach wezwanie służb ratunkowych (np. karetki pogotowia lub straży pożarnej). Opaska automatycznie lokalizuje użytkownika, dzięki czemu nawet w przypadku przebywania poza domem, pomoc zostanie wezwana pod dobry adres.

Aplikacja dla opiekuna

Wszystkie dane, które rejestruje opaska są widoczne w aplikacji dla opiekuna. Może on monitorować np. tętno czy temperaturę bliskiej osoby w wygodny sposób przeglądając dane na telefonie lub komputerze. Każdego miesiąca opaski SiDLY wykonują ponad milion pomiarów! W groźnej dla użytkownika sytuacji opiekun dostaje powiadomienie w aplikacji.

SiDLY – jedno urządzenie, wiele funkcji

Opaska SiDLY to nie gadget a wiarygodne urządzenie, którego skuteczność poznały tysiące użytkowników indywidualnych, szpitali oraz samorządów. Opaska wyposażona jest w przycisk SOS, detektor upadków, lokalizację GPS, powiadomienia o zażywaniu leków, pomiar temperatury i tętna. System SiDLY pozwala na stałe monitorowanie zdrowia użytkownika przez opiekuna oraz powiadamianie o groźnych sytuacjach. Jednak to przede wszystkim teleopieka – a więc dostęp do wykwalifikowanych ratowników. Niezależnie od lokalizacji, 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. SiDLY to pewność, że nawet jeśli nie możesz być blisko swojej rodziny, jest ona otoczona opieką.

Fot. Materiały prasowe

Dodatkowe 6 miesięcy teleopieki z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka SiDLY przygotowało specjalną ofertę. Kupując w styczniu opaskę SiDLY do rocznego abonamentu użytkownika zostanie dodane dodatkowe pół roku teleopieki gratis. Szczegóły promocji oraz więcej informacji o opasce można znaleźć na www.opaskasidly.pl.

Jeśli chcesz lepiej poznać SiDLY zapraszamy na stronę firmową SiDLY.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c