Magiczny ogród podwarszawskiej willi z 1930 roku

Niespełna miesiąc temu opublikowaliśmy zdjęcia autorstwa Szarego Burka, który odwiedził podwarszawską Willę z 1930 roku. Ostatnio opublikował drugą część zdjęć niesamowitych fotografii tego miejsca, z których część pokazujemy Wam już dziś.

„Zdjęcia willi, którą pokazywałem wam w pierwszej części, widziałem już na kilku innych stronach. Dziwię się, że jeszcze nikt nie pokazał co kryje mocno zarośnięty ogród.” – pisze Szary Burek na swoim wpisie na blogu„Wspominałem, że willa pełniła funkcję letniskową, w ogrodzie stoją sobie drewniane, piękne domki letniskowe, posiadają murowane kominki, balkony i pokoje na piętrach. W takich domkach nie jeden chciałby zamieszkać. Szkoda tego miejsca i całego terenu, widać już w niektórych pokojach, że sufity się już zapadają, woda dostaje się do środka. Jeszcze trochę wszystko zgnije i się zawali :/”

Jeżeli chcecie zobaczyć pełną galerię, tradycyjnie zapraszamy Was na bloga autora oraz stronę na Facebooku, gdzie znajdują się także inne fantastyczne zdjęcia z Warszawy i okolic.

Fot. Szary Burek

 

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.