Zaskakujący prezent pod Choinkę od TEPfactor! To będzie najgorętsza przygoda tej zimy dla Twoich najbliższych!

TEPfactor Warszawa – jedyny tego typu park-sportowy rozrywkowy zlokalizowany w Centrum Handlowym Blue City rozpoczął sprzedaż wyjątkowych voucherów świątecznych.

Jeśli w tym roku chcesz zaskoczyć swoich bliskich pod choinką a dodatkowo połączyć wyjątkowy prezent z aktywnością sportową i świetną zabawą pełną adrenaliny, śmiechu i współpracy to oferta TEPfactor jest właśnie dla Ciebie!

Vouchery dostępne są zarówno dla dzieci, jak i dorosłych w dwóch wariantach: trzech oraz czterech godzin. Dodatkowo do każdego prezentu dodajemy 30 minut gratis oraz aż 12 miesięcy ważności!

Fot. Materiały prasowe

Co czeka na Twoich bliskich? Wyjątkowa przygoda, 25 wyzwań z czterech kategorii:

  • logika,
  • cierpliwość,
  • zręczność
  • siła fizyczna

oraz 3 poziomy trudności do wyboru:

  • brązowy,
  • srebrny
  • złoty

Podczas gry grupa uczestników zostaje podzielona na zespoły od dwóch do sześciu osób w której typujemy jednego kapitana. Pod koniec zabawy współczynnik TEPfactor pokaże, która drużyna była lepsza w danych kategoriach oraz w jakim czasie pokonywała przeszkody i wykonywała zadania. Czas jaki potrzebny jest na przejście całego parku to od 3 do 4 h.

W zależności od Waszego wyniku oraz współpracy, na samym końcu tej wyjątkowej przygody czekać na Was będą niesamowite nagrody ukryte w trzech skrzyniach.

TEPfactor jest atrakcją zamkniętą w sercu prawdziwej jaskini wykutej w skale dla wszystkich, którzy chcą przeżyć przygodę pełną endorfin i adrenaliny, spędzić aktywnie czas ze znajomymi, rodziną (w grze mogą brać udział dzieci powyżej 10 roku życia) lub zintegrować się ze współpracownikami.

Park organizuje także wycieczki szkolne, imprezy urodzinowe dla dzieci i dorosłych oraz integracje firmowe.

Nie zwlekaj – kup voucher na stronie www.tepfactor.pl lub bezpośrednio na miejscu.

To najlepsza atrakcja dla rodzin w Warszawie!

Fot. Materiały prasowe

CH BLUE CITY
Aleje Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa
E-mail: [email protected]
Tel: + 48 668 088 508

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]