Zatankował paliwo, a następnie odjechał nie uiściwszy zapłaty. Rozpoznajesz go?

Policjanci z Michałowic prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży paliwa na stacji paliw w Sokołowie przy ul. Sokołowskiej 73. Nieznany dotąd mężczyzna zatankował paliwo, a następnie odjechał nie uiściwszy zapłaty. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawce. Każdy, kto rozpoznaje widoczną na zdjęciu osobę, proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty w siedzibie jednostki przy ul. Kuchy 15 w Regułach.

Fot. KPP Pruszków

Do zdarzenia doszło w dniu 12 lutego 2017 roku ok. godz. 17:00 na terenie stacji paliw w miejscowości Sokołów przy ul. Sokołowskiej 73. Nieustalony dotąd mężczyzna zatankował paliwo o wartości 221,56 zł i odjechał pojazdem m-ki subaru, nie płacą za paliwo.

Każdy kto rozpoznaje tą osobę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem Policji w Michałowicach przy ul. Kuchy w Regułach.

Informacje w tej sprawie prosimy kierować do Komisariatu Policji w Michałowicach dzwoniąc pod numer telefonu 22 60 46 745, osobiście lub w formie elektronicznej pisząc na adres: kpppruszkow@policja.waw.pl

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.