Zatrzymali go za niszczenie aut. Wyszedł z prokuratury i… zniszczył kolejne

5 lat pozbawienia wolności grozi 20-letniemu Kamilowi K. Mężczyzna został zatrzymany za uszkodzenie łącznie 7 pojazdów na terenie Targówka i Pragi Północ. Swoją przestępczą działalnością naraził pokrzywdzonych kierowców na straty sięgające niemal 15000 złotych. Sąd na wniosek Prokuratury zastosował wobec sprawcy dwumiesięczny areszt.

Fot. Pixabay / Warszawa w Pigułce

 

Funkcjonariusze z komisariatu na Targówku przy ul. Radzymińskiej zatrzymali 20-letniego Kamila K., który uszkodził pięć pojazdów. Mężczyzna za pomocą młotka wybijał w nich szyby. Pomimo licznych próśb ze strony przechodniów i świadków sprawca zakończył swój przestępczy proceder dopiero w chwili, gdy na miejscu zjawił się patrol policji.

20-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Mundurowi, nie chcąc dopuścić do kolejnych zdarzeń z udziałem zatrzymanego, wnioskowali o areszt dla młodego mężczyzny. Zgodnie z decyzją prokuratora, został on zwolniony.

Niespełna 4 godziny po opuszczeniu prokuratury Kamil K. uszkodził kolejne dwa pojazdy na ul. Namysłowskiej. Mężczyzna został ponownie zatrzymany jednak tym razem Sąd na wniosek Prokuratury podjął decyzję o zastosowaniu w stosunku do zatrzymanego 20- latka dwumiesięczny areszt.

Mężczyzna przyznał się do uszkodzenia 7 pojazdów na terenie Targówka i Pragi Północ. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.