Zatrzymano… szeryfa parkingowego

Zatrzymany przez policjantów operacyjnych 54-letni Mirosław C. podejrzewany jest o uszkodzenie skody zaparkowanej przed jego posesją. W ten sposób najprawdopodobniej chciał walczyć z źle parkującymi kierowcami. W efekcie, ta samodzielna i niezgodna z prawem walka zakończyła się dla zatrzymanego zarzutem uszkodzenia mienia.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Do komendy wpłynęło zawiadomienie o uszkodzeniu pojazdu. Właściciel skody zauważył na drzwiach samochodu zarysowanie dokonane jakimś ostrym narzędziem. Policjanci zajęli się sprawą, dotarli do świadka i ustalili, kim jest prawdopodobny sprawca. Mężczyzna unikał kontaktu ze stróżami prawa. Policjanci zatrzymali 54-letniego Mirosława C. dwa dni temu.

Z ustaleń śledczych wynika, że 54-latek najprawdopodobniej uszkadzając auto chciał wpłynąć na nieprawidłowo parkującego kierowcę. Niestety samodzielne, niezgodne z prawem wymierzanie ”kary” zakończyło się, tym, że na podstawie zgromadzonych dowodów policjanci przedstawili zatrzymanemu zarzut zniszczenia mienia o wartości 500 złotych.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c